Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Fietsen Wandelen | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia Rio de Janeiro appartementen bieden mogelijkheid om te genieten van de zonsondergang aan de oever van het meer, binnen 11 minuten te voet vandaan. De capaciteit van het appartement van 40 m² is tot 6 gasten.
Dit 1-badkamer appartement ligt op een welgelegen locatie in Rio de Janeiro dicht bij metrostation Siqueira Campos, op 550 meter afstand. Het Fort Copacabana ligt op 2 km afstand van Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement en 5 km van de luchthaven Santos Dumont. Deze accommodatie is op op 10-minuten rijafstand van Christus de Verlosser gelegen.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger, kamerjassen en badlakens in de badkamer.
Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Estação D Pedro II Central treinstation is op 8 km afstand en BRS 1 Figueiredo Magalhaes bushalte net om de hoek bij dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont11 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Diner
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Live-entertainment
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Fietsen
- Aerobics
- Visserij
- Openbaar bad
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement is $295. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement gesitueerd?
Santos Dumont luchthaven en Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement?
Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement is gunstig gelegen bij een bushalte, BRS 1 Figueiredo Magalhaes, binnen 5 minuten wandelen ervan. Bovendien ligt Siqueira Campos op 10 minuten lopen. - ❓
Heeft Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement een internetverbinding?
Ja, Copa Beach Home - Copacabana Posto 4 Quadra Da Praia appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie.